ŠVÝCARSKO - stáž ve Stálé misi ČR při Úřadovně OSN

Pondělí 28. květen 2018, 11:28 – Text: -tk-

Stálá mise ČR při Úřadovně OSN a ostatních mezinárodních organizacích v Ženevě umožní vybranému zájemci stáž na svém politickém úseku s primárním zaměřením na oblast lidských práv, resp. na jednání Rady pro lidská práva a dalších lidskoprávních mechanismů OSN, a dále dle aktuálních potřeb stálé mise, včetně humanitárních záležitostí či zdravotnictví.

Požadavky na uchazeče: výborná znalost angličtiny, výborné komunikační a analytické schopnosti a zahraničně politický přehled. Konání stáže se předpokládá od 03/09/2018 do 30/11/2018.

Platnost nabídky je 11/06/2018. Studenti nechť se k tomuto termínu hlásí na email adresu marie.rakova@upol.cz s přiloženým CV a motivačním dopisem v angličtině. Vybraný student obdrží od UP stipendium ve výši 24 750 CZK/měsíc, jednorázový příspěvek na cestovní náklady ve výši 7 000 CZK a cestovní pojištění.