Všem studentům KPES (I.) - První informace k režimu výuky od 11. 3. v souvislosti s vládními opatřeními proti šíření nového koronaviru.

úterý 10. březen 2020, 13:55

Milí studenti,


vzhledem k opatřením, které vláda přijala a o kterých již informovala i UP, se od 11. 3. nebude na KPES konat výuka v prezenční podobě. Zítra (ve středu) ráno na mimořádné poradě katedry dohodneme, jakým způsobem bude probíhat distanční forma výuky. Během čtvrtka bych vás o výsledcích informoval prostřednictvím této webové nástěnky. Do konce týdne vám pak vyučující pošlou informace ke způsobu výuky každého z kurzů. Distanční způsob výuky začne nejpozději od pondělí 16.3.


Žádám vás, abyste více než kdy dříve pozorně sledovali informační kanály UP (nástěnka KPES, váš UPOL email, web UP a web FF UP).


Dále bych vás všechny chtěl požádat, abyste byli zodpovědní vůči sobě, i svému okolí. Abyste čas, který strávíte doma, věnovali nadále studiu. Zkuste se prosím vyvarovat zbytečného cestování. Je zřejmé, že vy studenti, nejste primárně ohroženou skupinou. Ale všichni neseme zodpovědnost za to, že neohrozíme naše okolí, které mezi ohrožené skupiny může patřit. Následující týdny patrně nebudou úplně veselé, ale pevně věřím, že nadcházející události zvládneme a že se brzy potkáme v našich posluchárnách.


Pevné zdraví!
Tomáš Lebeda

 

Zpět