AKTION ČR - Rakousko: Letní kolegia v Českých Budějovicích a Poděbradech

Ilustrační foto: buro millennial, pexels.com
Pátek 8. březen 2024, 8:02

Chtěli byste konečně odbourat své zábrany při komunikaci v němčině? Získejte stipendium k účasti na letním kurzu němčiny pro studenty veřejných VŠ v ČR!

Čeká vás výuka vedená rakouskými lektory, každodenní komunikace s rakouskými studenty a rozmanitý doprovodný program!

Každý rok se v Českých Budějovicích a Poděbradech setkávají studenti různých studijních oborů z České republiky a Rakouska s jedním společným cílem: učit se jazyk partnerské země a zlepšit tak vzájemné porozumění. Studenti rozvíjí během letního kolegia nejen jazykové, ale také interkulturní kompetence a odborné znalosti z různých oblastí.

Stipendistům je hrazeno ubytování, plná penze, účast na výuce, učební materiály a doprovodný program.

Letní kolegium České Budějovice 2024

Termín: 8. - 27. července 2024

Přihlášení: program, žádost o přijetí

Termín pro podání žádosti: 30. dubna 2024 u pořadatelské VŠ