Soutěž o nejlepší fotografii z výměnného pobytu v zahraničí AR 2021/22

Neděle 26. červen 2022, 15:15

Zdroj: Twitter

Milé studentky, milí studenti,

až do 15. srpna můžete přihlásit svou fotografii z výměnného pobytu v zahraničí do soutěže:

My favorite place abroad

Pokud Vás během výměnného pobytu v zahraničí zaujalo nějaké místo, nebo jste si oblíbili nějaké místo tak, že jste na něm rádi pobývali, že jste se na něj rádi vraceli, ať už to byla oblíbená kavárna, či restaurace, park, učebna, knihovna, historická památka, rozhledna, pokoj na kolejích, hory, pláž atd. atp., neváhejte a přihlaste se se svým snímkem do naší soutěže!

Těšíme se na sdílení Vašich zážitků z cest prostřednictvím Vašeho snímku!

Vaše Zahraniční oddělení FF UP

_________________________________________________

Zahraniční oddělení FF UP vyhlašuje soutěž o nejlepší fotografii z výměnného pobytu v zahraničí AR 2021/22:

My favourite place abroad

PODMÍNKY  SOUTĚŽE

•     Fotografii může do soutěže zaslat pouze autor fotografie – student, který se v AR
2021/22 účastnil výměnného pobytu v zahraničí.
•     Jeden soutěžící může přihlásit jen 1 fotografii pořízenou v místě výměnného pobytu.
•     Uzávěrka soutěže je 15. 8. 2022.
•     Vyhrazujeme si právo přihlášený snímek do soutěže nezařadit.
•     Přihlášením snímku do soutěže vyjadřujete souhlas s jejími pravidly, se zveřejněním
snímku a také se zpracováním Vašich osobních údajů a jejich použitím.
•     Porota: zaměstnanci zahr. odd. FF UP.
•     Autoři 3 nejpovedenějších fotografií budou odměněni dárkem z UPointu.
•     Po vyhodnocení soutěže bude/může následovat výstava vybraných 10 - 20 fotografií v Galerii Respirium na Křížkovského 10.

PARAMETRY  SOUTĚŽNÍCH  FOTOGRAFIÍ

•     Není důležitý jen obsah, ale i forma, tj. kvalita snímku.
•     Maximální velikost souboru 2 MB
•     Formát souboru: jpg, png
•     Doporučujeme dát snímku výstižný název.
•     Fotku nahrajte do IS STAG ke svému výjezdu (Moje studium - ECTS výjezdy - Moje výjezdy).

(Slouží ke statistickým účelům - měření a analýze návštěvnosti. Sbírají pouze anonymní data.)
(Jsou určeny pro propagační účely, měření úspěšnosti propagačních kampaní apod.)