Uzavření menzy Šmeralova a jídelny FNOL pro studenty UP

Středa 11. březen 2020, 13:50 – Text: OK

S platností od 12. 3. až do odvolání je uzavřena menza Šmeralova. Hlavní menza na ulici 17. listopadu bude i nadále v provozu, tamtéž si také budete moci vyzvednout jídla objednaná původně v menze Šmeralova.

Na základě rozhodnutí vedení Fakultní nemocnice Olomouc (FNOL) se též od 12. 3. 2020 v souvislosti se zrušením výuky na jednotlivých fakultách UP zakazuje studentům vyzvedávat si a konzumovat obědy v jídelně FNOL. Univerzitní menza na LF zůstává otevřena.

Upozorňujeme, že uvedené informace mohou být na základě vývoje situace průběžně aktualizovány, sledujte prosím stránky upol.cz/covid-19 opakovaně.