Výběrové řízení na studijní pobyty Erasmus+ na ak. rok 2021/2022

Čtvrtek 14. leden 2021, 12:52

Vážení a milí studenti,

konečně bylo rozhodnuto o nové podobě výběrových řízení na studijní pobyty v rámci programu Erasmus+ na příští akademický rok (zimní semestr 2021 a letní semestr 2022, popř. u vybraných partnerských univerzit celý akademický rok). V důsledku pandemie Covid-19 byly všechny stávající smlouvy automaticky prodlouženy (zatím) o jeden rok. Nabídka je tedy stále stejná jako v předchozích letech.

Výběrové řízení proběhne kompletně přes IS STAG: Moje studium/ECTS výjezdy/Nabídka výjezdů/Podat přihlášku

Zde najdete také veškeré informace k výběrovému řízení a o požadovaných dokumentech. Kromě přihlášky je třeba odevzdat také CV a motivační dopis v jazyce, v němž byste studovali na preferované zahraniční univerzitě.

Výběrové řízení se uzavírá 8. 2. 2021

Výsledky budou vyhlášeny do 12. 2. 2021

Podrobnější informace naleznete také v přiloženém návodu a na stránkách zahraničního oddělení.

Hynek Melichar