Aktualizováno: Změna způsobů a časů výdeje jídel v menzách

čtvrtek 26. březen 2020, 15:25

Menzy Univerzity Palackého v Olomouci od pondělí 23. 3. dočasně upravují do odvolání časy a způsob výdeje jídel ve svých menzách. Od 30. 3. je pak možné v menzách na Lékařské fakultě a Neředíně objednávat také chlazená balená jídla. Seznamte se s podrobnostmi ke každé menze níže.

Menza 17. listopadu

Nadále nabízí výdej teplých pokrmů na místě. Příbory jsou nově zabalené v hygienickém obalu. V nabídce zde jsou také chlazené balené polévky a hotovky, které je nutné objednat prostřednictvím systému WebKredit předem (nejpozději v den výdeje do 6:00).
Čas výdeje: pracovní dny 11:00–19:30.

Menza Šmeralova

Nadále dočasně uzavřena.

Menza Křížkovského

Zde je možné objednat pouze polévku a chlazená balená jídla předem (prostřednictvím systému WebKredit nejpozději v den výdeje do 6:00).
Čas výdeje: pracovní dny 11:30–13:00.

Menza Lékařská fakulta

Zde pokračuje klasický výdej polévek, hotovek a salátu. Příbory jsou nově zabalené v hygienickém obalu. Od 30. 3. jsou zde v nabídce také chlazené balené polévky a hotovky, které je nutné objednat prostřednictvím systému WebKredit předem (nejpozději v den výdeje do 6:00).
Čas výdeje: pracovní dny 11:00–14:30.

Menza Neředín

Zde pokračuje klasický výdej polévek a hotovek. Saláty jsou zde nově kalibrované a je nutno je objednávat předem. Příbory jsou nově zabalené v hygienickém obalu. Od 30. 3. jsou zde v nabídce také chlazené balené polévky a hotovky, které je nutné objednat prostřednictvím systému WebKredit předem (nejpozději v den výdeje do 6:00).
Čas výdeje: pracovní dny 11:00–14:30.

Menza Holice

Nabízí pouze balená chlazená jídla (polévky a saláty), která je nutné objednávat předem prostřednictvím systému WebKredit (nejpozději v den výdeje do 6:00).
Čas výdeje: pracovní dny 11:30 – 13:00.