Informace pro studentky a studenty 1. ročníků

Středa 31. srpen 2022, 10:45

Milé studentky, milí studenti nastupující do 1. ročníků,

zápisy do studia na FF UP probíhají elektronicky právě v těchto dnech.

Vydržte, po datu zápisu je během 2–3 dnů vygenerován (či aktualizován) přístup do IS Stag, kde si budete sestavovat rozvrh.

Z adresy prihlaska@upol.cz dostanete popis kroků, jak vyhledat své Portal ID (do soukromé e-mailové schránky, kterou jste uvedl/a v e-přihlášce).
Podrobné informace jsou i v e-přihlášce na stránce "Osobní údaje" část Obecné hned pod univerzitním číslem.
Přesný popis kroků najdete také v prezentaci k zápisu zde.

Prezenční výuka v zimním semestru akademického roku 2022/2023 začíná v pondělí 19. 9.

Vaše Filozofická fakulta UP