AIESEC - pracovní stáže

AIESEC je největší studenty řízená organizace na světě. Ve více než 110 zemích a teritoriích sdružuje ve více než 2100 institucích vyššího vzdělání přes 80 000 studentů, kterým umožňuje získávat zahraniční odborné zkušenosti.

PRACOVNÍ STÁŽE

Co je pracovní stáž?
Pokud chceš získat profesní zkušenosti ve svém oboru, můžeš vyjet na tzv. pracovní stáž do více jak 110 zemí na světě. Délka stáže se pohybuje od tří měsíců až po 1,5 roku. Můžeš pracovat třeba ve firmě nebo ve škole jako pedagog, záleží, jaké je tvé zaměření a co chceš na stáži přesně dělat. Na pracovní stáži dostáváš plat.

Co potřebuješ?
Rozhodně potřebuješ dobrou angličtinu, velkou výhodou je i druhý jazyk - podle toho, co bude firma vyžadovat.

Jaké hlavní produkty nabízíme?
Business Administration - Chceš-li získat praxi v marketingu, HR, managementu či ve financích, tak je pro tebe ideální Business Administration.
Pedagogika - Máš-li zaměření na pedagogiku (ale i bez zaměření můžeš vyjet učit!) můžeš vyučovat angličtinu, francouzštinu, němčinu, ale i další předměty jako je např. cultural education do několika desítek zemí.

Ať už se rozhodneš pro cokoliv, můžeš tak udělat něco pro svou budoucí kariéru, cestovat po exotické zemi, získat kontakty do budoucna a potkat spousty lidí, naučit se něco nového.

Na koho se obrátit?
Podání přihlášky: www.nastaz.cz
Dotazy směřuj na: nikol.larysova@aiesec.cz
Info: olomouc.aiesec.cz nebo www.facebook.cz/olomouc.aiesec